131. spotkanie DKK odbędzie się 25 kwietnia 2019 r. (czwartek) o godz. 17.00 w czytelni. Klubowicze będą dyskutować na temat książki "Mała zagłada"  Anny Janko. Na spotkanie zapraszamy także osoby niezrzeszone w Klubie.

88. spotkanie MDKK odbędzie się 27 kwietnia 2019 r. (sobota) o godz. 10.00 w czytelni. Klubowicze będą dyskutować o książce "Gargulec", której autorem jest Andrew Davidson. Na spotkanie zapraszamy także osoby niezrzeszone w Klubie.

REGATY O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY RYN W KLASIE OMEGA

regaty

Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoje Regionalnego Unii Europejskiej w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego.

Przedmiotem projektu były dwa komplementarne działania:

1. stworzenie i/lub modernizacja 200 punktów publicznego dostępu do Internetu (PIAP - Public Internet Access Point) głównie na obszarach wiejskich i w małych miastach do 20.000 mieszkańców,
  2. rozbudowa szerokopasmowej infrastruktury dostępowej w gminach objętych projektem przy wykorzystaniu już istniejących szkieletowych sieci szerokopasmowych.
Z programu tego Biblioteka Publiczna w Rynie otrzymała dwa komputery z oprogramowaniem oraz atramentowe urządzenie wielofunkcyjne. Utworzono wówczas dwa dodatkowe stanowiska komputerowe dla czytelników z bezpłatnym dostępem do Internetu. Wartość całkowita brutto przekazanego sprzętu i oprogramowania wynosiła 7 467,01 zł.